شرکت صنایع فناوران گلدیران مدیا (تینا همراه پارس) در 30ام بهمن ماه سال 1396، توسط جمعی از مدیران شرکت صنایع گلدیران به صورت 100٪ خصوصی و باهدف فعالیت در حوزه تجهیزات IT تأسیس گردید و تلاش نمود با عرضه محصولات خود تحت برند ایرانی جی‌پلاس، ضمن رقابت با بهترین، معروف‌ترین و بزرگ‌ترین برندهای تجاری فعال دنیا در این زمینه، برای شرکای تجاری خود ایجاد ارزش نماید.

فعالیت‌های شرکت در جهت ایجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است. شرکت صنایع فناوران گلدیران مدیا همواره در حال برنامه‌ریزی، تدارک و سازمان‌دهی مستمر بوده و توانسته طیف متنوعی از محصولات را ارائه کند. این شرکت در این راه با افزودن دانش فنی همکاران خود و انتقال فناوری‌های روز دنیا به داخل کشور، نقش موثری در پیشرفت اقتصاد و فناوری کشور داشته است.

چشم‌انداز و مأموریت شرکت گلدیران مدیا

چشم‌انداز:

تولیدکننده و عرضه‌کننده برتر و پیشرو در حوزه محصولات و خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور.

مأموریت:

ما با اتکا به دانش، مهارت و تعهد کارکنان خود، ارتباط نزدیک با تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان و همچنین پایش نقاط قوت رهبران جهانی در این حوزه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب را به مشتریان خود عرضه می‌کنیم.