نمونه کار

مانیتور 24 اینچ مدل GDM-245LN جی پلاس

GDM-245LN

در یک نگاه:

  • شفافیت تصویر80%
  • ارزش نسب به خرید90%
  • امتیاز کاربران75%

  ویژگی های اصلی:

  سایز 24 اینچ، پنل IPS، فریم و پایه فلزی (Metal Frame & Metal Stand) ، طراحی اولترا اسلیم (Ultra Slim Design)

  از کجا بخرم؟

  • خرید آسان

  • تحویل رایگان

  • 2 سال گارانتی

  • لیست آیتم

   مانیتور جی پلاس مدل GDM-245LN، یکی از نمایشگرهای اداری 24 اینچ ایرانی است که به دلیل استفاده از تکنولوژی صفحه نمایش IPS، پراکندگی نور کاهش یافته و تصویر زنده‌تر با رنگ‌های طبیعی‌تری ارائه می‌دهد. زاویه دید این مانیتور 24 اینچی، 178 درجه می‌باشد که به دلیل مجهز بودن به تکنولوژی IPS، دقت رنگ و وضوح تصویر با تغییر زاویه دید کاربر، کاهش نمی‌یابد و تصویری زنده و شفاف از تمام زوایا را ارائه می‌کند. روکش مات (Anti-Glare) این مانیتور ایرانی، از انعکاس نور جلوگیری می‌کند؛ در نتیجه به راحتی می‌توانید از این مانیتور در مکان‌های پرنور استفاده کنید. انتقال تصویر در مانیتور GDM-245LN توسط درگاه‌های HDMI و VGA انجام می‌شود. ویژگی جذاب و پرکاربرد مانیتورهای جی پلاس، وجود جک 3.5 میلی‌متری صدا می‌باشد. توسط این خروجی صدا، به راحتی می‌توانید هدفون و اسپیکر خود را به مانیتور متصل کنید و از صدای شفاف و با کیفیت لذت ببرید. همچنین پایه مانیتور جی‌پلاس از جنس فلز است و حس کیفیت و لوکس بودن را به کاربر منتقل می‌کند. در مجموع اگر به دنبال یک مانیتور اداری 24 اینچی با کیفیت و مقرون‌به‌صرفه با ویژگی‌های کاربردی برای خانه و محل کار خود هستید، مانیتور جی‌پلاس مدل GDM-245LN می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها باشد.
   یجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است. یجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است. یجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است. یجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است.
   یجاد ارزش و برطرف نمودن نیازهای دو دسته از مشتریان یعنی سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی و همچنین قشر جوان جامعه برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

   دریافت کاتالوگ